هزینه بلفاروپلاستی (قیمت جراحی پلک 1403 در تهران)

دوره نقاهت عمل بلفاروپلاستی

فهرست مطالب

بلفاروپلاستی یکی از جراحی‌های زیبایی متداول است که به منظور اصلاح افتادگی پلک‌ها و بهبود ظاهر چشمان انجام می‌شود. این جراحی می‌تواند تاثیر زیادی بر زیبایی و جوانسازی چهره داشته باشد. یکی از مسائل مهمی که افراد در مورد بلفاروپلاستی دغدغه دارند، مربوط به هزینه این عمل است. هزینه بلفاروپلاستی متاثر از عوامل مختلفی از جمله مکان انجام جراحی، تخصص پزشک، نوع جراحی، و هزینه‌های جانبی می‌باشد. در این مقاله، به بررسی این عوامل و تأثیر آن‌ها بر هزینه بلفاروپلاستی می‌پردازیم.

هزینه عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟

هزینه عمل بلفاروپلاستی، یا جراحی زیبایی پلک‌ها، ممکن است بسیار متفاوت باشد و بستگی به عوامل مختلفی داشته باشد، از جمله مکان جراحی، تخصص و تجربه پزشک، سطح پیچیدگی عمل، و سطح امکاناتی که در بیمارستان یا مرکز جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، هزینه‌ها ممکن است شامل هزینه‌های قبل و بعد از عمل نیز شود، مانند هزینه‌های مراقبت پس از جراحی و داروهای لازم. در ادامه این مطلب، به هزینه های آن در حالت های مختلف مثل پلک بالا و پایین و … اشاره می کنیم.

 

هزینه بلفاروپلاستی چشم در شهر تهران

هزینه بلفاروپلاستی و جراحی پلک بالا و پایین با توجه به پزشک، کلینیک و نوع جراحی، در شهر تهران، بازه بسیار گسترده ای را شامل می شود. اما در صورتی که ادامه مقاله را مطالعه کنید و نسبت به این مسئله آگاه شوید که عمل مورد نیاز شما چیست و چه نوع عملی لازم است برای شما صورت گیرد خواهید توانست مبلغ آن را بطور دقیق مطلع شوید.

هزینه بلفاروپلاستی در  کلینیک دایان

با توجه به اینکه یکی از موثرترین موارد در هزینه بلفاروپلاستی، محل انجام آن است کلینیک تخصصی چشم دایان در تهران را بعنوان یک مرجع بررسی قیمت در نظر می گیریم و هزینه های مربوط به این کلینیک را در ادامه مطلب، ارائه خواهیم کرد.

 

هزینه بلفاروپلاستی برای پلک بالا

هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا در کلینیک دایان، بین 15 تا 20 میلیون تومان است که برای تعیین مبلغ دقیق آن در این بازه، لازم است توسط پزشکان این مرکز معاینه شوید و شرایط چشم و پلک شما مورد بررسی قرار گیرد.

 

هزینه بلفاروپلاستی برای پلک پایین

هزینه عمل بلفاروپلاستی پلک پایین در کلینیک دایان، بین 12 تا 14 میلیون تومان است. مبلغ دقیق این عمل را پس از بررسی پزشک در مشاوره، و با توجه به خواسته های خود مراجعه کننده تعیین خواهد شد که معمولا در همین بازه 12 تا 14 میلیون تومانی، متغیر خواهد بود.

آیا هزینه جراحی پلک برای پلک بالا یا پایین متفاوت است؟

بله، هزینه جراحی پلک برای پلک بالا یا پایین ممکن است متفاوت باشد. به این دلیل که جراحی برای پلک بالا ممکن است پیچیدگی بیشتری نسبت به جراحی پلک پایین داشته باشد. بنابراین هزینه آن نیز ممکن است بیشتر باشد. هزینه بلفاروپلاستی مردان و زنان تفاوتی با یکدیگر ندارد.

 

هزینه جراحی  پلک برای دو چشم

هزینه بلفاروپلاستی پلک پایین، مجموعی از هزینه های جراحی پلک بالا و پایین است که البته بدلیل مشترک بودن برخی از هزینه ها مثل هزینه اتاق عمل، مواد مصرفی و بیهوشی و …، هزینه مجموع، مقداری کمتر خواهد بود. در نتیجه، هزینه بلفاروپلاستی همزمان پلک بالا و پایین، در بازه 25 تا 35 میلیون تومان خواهد بود. البته لازم است در این مورد نیز پس از مشاوره توسط پزشک، هزینه دقیق آن را استعلام نمایید تا طبق شرایط خود شما این هزینه اعلام گردد.

 

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی با لیزر اصطلاحی است که در بین برخی از افراد خواستار بلفاروپلاستی، بسایر پرطرفدار شده است. در این نوع عمل، بجای برش ناحیه جراحی توسط تیغ های برش، از لیزر برای برش استفاده می شود. در نتیجه، به جز تفاوت در نوع برش و ابزار  مربوط به آن، تفاوت خاصی در هزینه جراحی بوجود نمی آید.

هزینه این نوع جراحی برای بلفاروپلاستی پلک بالا با لیزر در بازه  15 تا 22 میلیون تومان است. هزینه جراحی پلک پایین نیز در بازه 12 تا 16 میلیون تومان خواهد بود.

درباره این نوع عمل نیز لازم است پس از مشاوره توسط پزشک، هزینه دقیق را پرسش نمایید.

 

هزینه عمل افتادگی پلک در سال 1403

تمامی هزینه هایی که در بالا ذکر شد مربوط به سال 1403 بود. ضمن آنکه برای اطلاع از قیمت دقیق عمل خود با توجه به خواسته ها و وضعیت جسمانی تان، می توانید از مشاوره آنلاین کلینیک دایان در واتساپ استفاده نمایید. جهت مطرح نمودن سوالات خود درباره هزینه عمل بلفاروپلاستی سال 1403، روی بنر واتساپ زیر کلیک نمایید. (در صورت فیلتر بودن واتساپ، لازم است از فیلترشکن یا vpn ها استفاده نمایید.)

عوامل موثر در هزینه عمل بلفاروپلاستی

مهمترین مواردی که در تعیین هزینه عمل بلفاروپلاستی موثر است عبارت است از:

۱. نوع جراحی: نوع جراحی می‌تواند بر هزینه تأثیر بگذارد. بلفاروپلاستی شامل جراحی‌های مختلفی است، مانند بلفاروپلاستی پلک بالا، پلک پایین یا هر دو.

۲. تخصص و تجربه پزشک: تخصص و تجربه پزشک نقش مهمی در هزینه دارد. پزشکان با تجربه و شهرت بیشتر ممکن است هزینه‌های بیشتری داشته باشند.

۳. مکان جراحی: هزینه‌ها ممکن است بستگی به مکان جراحی، مانند شهر یا کلینیکی که عمل انجام می‌شود، متفاوت باشد.

۴. هزینه‌های مربوط به بیمارستان یا کلینیک: هزینه‌های مربوط به استفاده از اتاق عمل، تجهیزات پزشکی و خدمات پس از عمل ممکن است در هزینه نهایی تأثیرگذار باشد.

۵. تکنیک جراحی: استفاده از تکنیک‌های مختلف مانند لیزری، میکروسکوپی، یا روش‌های غیر جراحی می‌تواند بر هزینه تأثیر بگذارد.

 

هزینه های جانبی عمل افتادگی پلک

1. ویزیت مراجعه به پزشک: هزینه‌ مربوط به ویزیت‌ و مشاوره پزشک. که البته این هزینه در کلینیک دایان کاملا رایگان است.

2. آزمایشات لازم: هزینه‌های مربوط به آزمایشاتی که قبل از عمل برای ارزیابی وضعیت سلامت بیمار انجام می‌شود. البته در بسیاری از موارد، بررسی پزشک متخصص برای انجام عمل کافی است و نیاز به آزمایش خاصی نیست مگر آنگه به تشخیص پزشک در معاینه اولیه، نیاز به بررسی و عکسبرداری خاصی باشد..

3. داروهای تجویز شده: هزینه داروهایی که پزشک برای مراقبت پس از عمل تجویز می‌کند از جمله هزینه‌های جانبی است که باید مدنظر قرار گیرد. البته در رابطه با عمل بلفاروپلاستی، این نوع داروها بسیار محدود است و در برخی موارد، حتی نیاز به مصرف مواد خاصی پس از عمل نیست.

در مجموع می توان گفت عمل بلفاروپلاستی در کلینیک دایان، غیر از هزینه کلی جراحی، هزینه خاص دیگری ندارد.

آیا مبلغ عمل بلفاروپلاستی توسط بیمه پرداخت می شود؟

معمولاً بلفاروپلاستی به عنوان یک عمل زیبایی شناخته می‌شود و بیمه‌ها هزینه آن را پوشش نمی‌دهند. اما در مواردی که افتادگی پلک بر بینایی تأثیر می‌گذارد و بیماری‌های پزشکی از جمله کشیدگی‌های عضلانی یا افزایش آب سیاه قرنیه وجود دارد، بیمه ممکن است هزینه بلفاروپلاستی را پرداخت کند. اما در این حالت‌ها نیز، اطمینان حاصل کردن از پوشش بیمه و شرایط دقیق آن از طریق تماس با بیمه مربوطه ضروری است. پوشش های بیمه ای را می توانید در سایت مربوط به بیمه تکمیلی خود جستجو نمایید.

 

آیا عمل بلفاروپلاستی مشمول بیمه می شود؟

 

هزینه عمل پلک چشم در بیمارستان بیشتر است یا کلینیک؟

معمولاً هزینه عمل پلک چشم، بسته به محل انجام عمل و شرایط مختلف، متغیر است و ارتباط مستقیم با نوع محل (بیمارستان یا کلینیک) ندارد. این هزینه بیشتر تحت تأثیر عواملی از جمله مکان جغرافیایی و اعتبار و تخصص پزشک قرار می‌گیرد.

جمع بندی

در مقاله‌ای که به بررسی هزینه بلفاروپلاستی پرداختیم، متوجه شدیم که هزینه این جراحی تحت تأثیر عوامل گوناگونی قرار می‌گیرد. از جمله این عوامل می‌توان به مکان انجام جراحی، تخصص و تجربه پزشک، نوع جراحی، و هزینه‌های جانبی اشاره کرد. برای افرادی که تصمیم به انجام این جراحی دارند، مطالعه و آگاهی از این عوامل به‌عنوان بخشی از برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری مناسب ضروری است. همچنین، توجه به انتخاب پزشک با تجربه و تخصص مناسب، بهبودی در نتایج جراحی و احتمال کاهش هزینه‌های مرتبط می‌تواند داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اشتراک گذاری

فهرست مطالب

اشتراک گذاری

طراحی و توسعه توسط کاسبی

درحال آپلود

0%
Call Now Button